Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32143
Stary 12.06.2015, 20:30
jest i koleś ojciec1906 , gdzie ja napisałem że ktoś może czy nie może pisać na forum , kolejny bezsilny?

serek.c2 "A może w cztery oczy? To proste - zapewniam"

albo masz kiepski wieczór albo 17 lat , chyba że kolejny dorosły "niedorośnięty" ?

jest i trzeci koleś , tym razem , fanfary , wkracza wiesniak842 , świat drży w posadach

a tak na poważnie , idzcie chłopaki na shouta, , tam wasz żywioł
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 12.06.2015 o godz. 20:43.