jest i koleś ojciec1906 , gdzie ja napisałem że ktoś może czy nie może pisać na forum , kolejny bezsilny?
serek.c2 "A może w cztery oczy? To proste - zapewniam"
albo masz kiepski wieczór albo 17 lat

, chyba że kolejny dorosły "niedorośnięty" ?
jest i trzeci koleś , tym razem , fanfary , wkracza
wiesniak842 , świat drży w posadach
a tak na poważnie , idzcie chłopaki na shouta, , tam wasz żywioł