Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32140
Stary 12.06.2015, 19:54
serek.c2 "Marny mój trud trollu.'

troszkę finezji , przecież Cie stać , nie zaśmiecaj bo ludzie czytają , pisz na priv albo włącz ignor, to proste, zapewniam

serek.c2"Rozpoczynamy wielką literą, kończymy kropką. Trollu.'

brniesz ? trudno , jeszcze raz, priv albo ignor,, to proste, zapewniam

i zapomnij o wielkiej i kropce, raz na zawsze, masz inne problemy

oj ta bezsilność , oj ta niemoc
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 12.06.2015 o godz. 20:10.