serek.c2 "Marny mój trud trollu.'
troszkę finezji , przecież Cie stać , nie zaśmiecaj bo ludzie czytają , pisz na priv albo włącz ignor, to proste, zapewniam
serek.c2"Rozpoczynamy wielką literą, kończymy kropką. Trollu.'
brniesz ? trudno , jeszcze raz, priv albo ignor,, to proste, zapewniam
i zapomnij o wielkiej i kropce, raz na zawsze, masz inne problemy
oj ta bezsilność , oj ta niemoc