kerim1906 napisał(a):

|
nudzisz , już to pisałeś , masz fumfla to się go trzymaj , innych nie pouczaj , do tego jeszcze masz funkcje ignor , korzystaj do woli
|
Myślałem, że jak ponudzę trochę bardziej, to coś Ci w móżdżku zaświta... Marny mój trud trollu.
kerim1906 napisał(a):

|
troszkę finezji , przecież Cie stać , nie zaśmiecaj bo ludzie czytają , pisz na priv albo włącz ignor, to proste, zapewniam
|
Rozpoczynamy wielką literą, kończymy kropką. Trollu.
kerim1906 napisał(a):

|
brniesz ? trudno , jeszcze raz, priv albo ignor,, to proste, zapewniam
|
A może w cztery oczy? To proste - zapewniam
