Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32139
Stary 12.06.2015, 19:50
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
nudzisz , już to pisałeś , masz fumfla to się go trzymaj , innych nie pouczaj , do tego jeszcze masz funkcje ignor , korzystaj do woli
Myślałem, że jak ponudzę trochę bardziej, to coś Ci w móżdżku zaświta... Marny mój trud trollu.

kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
troszkę finezji , przecież Cie stać , nie zaśmiecaj bo ludzie czytają , pisz na priv albo włącz ignor, to proste, zapewniam
Rozpoczynamy wielką literą, kończymy kropką. Trollu.

kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
brniesz ? trudno , jeszcze raz, priv albo ignor,, to proste, zapewniam
A może w cztery oczy? To proste - zapewniam
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 12.06.2015 o godz. 20:15.