|
Moze i miał nienajlepsze osiagniecia jesli chodzi o punkty na mecz ale zwroric musicie uwage zw dwa razy przejmowal druzyne nie majac do przepracowania okresu przygotowawczego, niech mu dadza szanse jak po rundzie jesiennej beda fatalne wyniki to ok, bedzie mozna argumentowac ze jest słaby a tak na razie powinien dostac szanse prowadzenia druzyny. Zreszta jak ma byc w porzadku to trzeba miec jakas systematyczna, spojna wizje a nie zmiane myslenia co 3 miesiace
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
|