Wyświetl pojedynczy post
liber
Member
 
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32137
Stary 12.06.2015, 18:53
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
pompowanie Kukiza trwa w najlepsze , ugrupowanie którego nie ma "zdobywa" 29%, , bez ludzi , struktur,programu,, czekamy na więcej , mam pytanie ? skąd "Kukiz" ma 29 % , od kogo to przejął ? umie ktoś to racjonalnie wytłumaczyć ?
Jak to komu? Przede wszystkim PO.