Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9677
Stary 12.06.2015, 18:27
mnie dziwi jeszcze jedna rzecz.kiedyś pytałem nawet o to Jurczynskiego (?) gdy pełnił obowiazzki prezesa....dlaczego nie moge kupić (przzedlużyc) karnetu NA SWOJE miejsce np w marcvu juz z mysla o sezonie jesiennym?albo w sierpniu na wiosnę?można powiedziec,ze nie wiadomo jakie beda ceny...ale kupują po aktualnej cenie myslę,ze klub nei starci lub bardzo neiwiele a pieniadze będa wcześneij.w dobie komputerow,internetow i nnnych smartfonów nie powinno to chyba stanowic problemu.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując