|
mnie dziwi jeszcze jedna rzecz.kiedyś pytałem nawet o to Jurczynskiego (?) gdy pełnił obowiazzki prezesa....dlaczego nie moge kupić (przzedlużyc) karnetu NA SWOJE miejsce np w marcvu juz z mysla o sezonie jesiennym?albo w sierpniu na wiosnę?można powiedziec,ze nie wiadomo jakie beda ceny...ale kupują po aktualnej cenie myslę,ze klub nei starci lub bardzo neiwiele a pieniadze będa wcześneij.w dobie komputerow,internetow i nnnych smartfonów nie powinno to chyba stanowic problemu.
dziękuję za uwagę
|