Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17414
Stary 12.06.2015, 17:40
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Dla Cupiała 100 tys euro to tyle co dla nas 100 zl, niech nie udaje ze tyle nie ma, bez jaj!!!
A podobno wakacji jeszcze nie ma...


Nie wiem czy wiesz, ale Cupiał nie ma fizycznie takiej kasy. Cały majątek który posiada jest warty kupę hajsu, ale fizycznie tej kasy nie ma. Ba, może Cię zdziwię ale aktualnie na świecie gdyby wszyscy chcieli wypłacić kasę z konta zabrakłoby pieniędzy. Pieniądz "elektroniczny" już dawno nie pokrywa się z liczbą pieniędzy fizycznych. I tak samo jest z Cupiałem - ma hajs teoretycznie, ale praktycznie niewiele Wiśle może dać.

Odpowiedz cytując