Davss875 napisał(a):

|
Dla Cupiała 100 tys euro to tyle co dla nas 100 zl, niech nie udaje ze tyle nie ma, bez jaj!!!
|
A podobno wakacji jeszcze nie ma...
Nie wiem czy wiesz, ale Cupiał nie ma fizycznie takiej kasy. Cały majątek który posiada jest warty kupę hajsu, ale fizycznie tej kasy nie ma. Ba, może Cię zdziwię ale aktualnie na świecie gdyby wszyscy chcieli wypłacić kasę z konta zabrakłoby pieniędzy. Pieniądz "elektroniczny" już dawno nie pokrywa się z liczbą pieniędzy fizycznych. I tak samo jest z Cupiałem - ma hajs teoretycznie, ale praktycznie niewiele Wiśle może dać.