Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32135
Stary 12.06.2015, 17:15
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
pompowanie Kukiza trwa w najlepsze , ugrupowanie którego nie ma "zdobywa" 29%, , bez ludzi , struktur,programu,, czekamy na więcej , mam pytanie ? skąd "Kukiz" ma 29 % , od kogo to przejął ? umie ktoś to racjonalnie wytłumaczyć ?
W innym sondażu jest PiS - 30 %, Kukiz - 24 %, PO - 19 %.