kerim1906 napisał(a):

|
pompowanie Kukiza trwa w najlepsze , ugrupowanie którego nie ma "zdobywa" 29%, , bez ludzi , struktur,programu,, czekamy na więcej , mam pytanie ? skąd "Kukiz" ma 29 % , od kogo to przejął ? umie ktoś to racjonalnie wytłumaczyć ?
|
W innym sondażu jest PiS - 30 %, Kukiz - 24 %, PO - 19 %.