pompowanie Kukiza trwa w najlepsze , ugrupowanie którego nie ma "zdobywa" 29%, , bez ludzi , struktur,programu,, czekamy na więcej , mam pytanie ? skąd "Kukiz" ma 29 % , od kogo to przejął ? umie ktoś to racjonalnie wytłumaczyć ?
http://wpolityce.pl/polityka/255858-...ondaz-wyborczy
silver03 nie ma to znaczenia , przejmujesz urząd z dobrodziejstwem inwentarza , wszystko idzie na Twoje konto , to poszło na konto Biedronia , gó...a się załamie
