Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32118
Stary 12.06.2015, 11:49
No to może przy Kulczyku dorobi sobie, biednie im nie będzie skoro już dawno się uwłaszczyli (FOZZ i wiele innych afer) ale przynajmniej dostęp do publicznego grosza będą mieli znacznie utrudniony. A moze w przyszłości jak Bóg da można by się dobrać do tych ich biznesów poukrywanych np. w spólkach Autostrady, gdzie nic nie inwestując podnosza kiedy chcą cenę za przejazd o np. 1 zł. i w cogu miesiąca nic nie robienia wpadają im setki milionów złotych zdzieranych z kierowców. Spółka Mostostal Kraków - Katowice, taka ciekawa firemka, której do dzisiaj nikt nie moze zobaczyć umowe na jakiej działa. Takie państwo w państwie.