Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17409
Stary 12.06.2015, 10:32
lukas14 napisał(a):Wyświetl post
Makom konczy sie kontrakt w grudniu , kwota wiec nie moze byc wysoka , wiec mozna jaj jeszcze wynegocjowac , ze GKS dostałby za nich np Koscielniaka ma wyp , i procent od nastepnej sprzedarzy zawodników , a chłopaki chca grac dla wisły wiec z kontraktami dałoby sie dogadac.
wg. Faktu Mak za bańkę polskich złotych
jak dla nas ...
promocja

tyle że akurat przez przypadek nie ma takiego hajsu w klubie
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując