lukas14 napisał(a):

|
Makom konczy sie kontrakt w grudniu , kwota wiec nie moze byc wysoka , wiec mozna jaj jeszcze wynegocjowac , ze GKS dostałby za nich np Koscielniaka ma wyp , i procent od nastepnej sprzedarzy zawodników , a chłopaki chca grac dla wisły wiec z kontraktami dałoby sie dogadac.
|
wg. Faktu Mak za bańkę polskich złotych
jak dla nas ...
promocja
tyle że akurat przez przypadek nie ma takiego hajsu w klubie