|
Moskal to dobry trener - oceniając styl i sposób gry. Przecierałem okulary widząc jak grał Sarki te 60 min na Legii, przecierałem okulary jak grał DG77, a nawet w paru meczach Boguski.
Napinanie się na wyniki - bez kasy lub przynajmniej atmosfery - sprawia, że pomija się takie rzeczy jak ładna gra.
A moim zdaniem hasło na najbliższy sezon powinno być takie: "gramy krakowską piłkę!".
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
|