Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#510
Stary 12.06.2015, 09:43
Moskal to dobry trener - oceniając styl i sposób gry. Przecierałem okulary widząc jak grał Sarki te 60 min na Legii, przecierałem okulary jak grał DG77, a nawet w paru meczach Boguski.

Napinanie się na wyniki - bez kasy lub przynajmniej atmosfery - sprawia, że pomija się takie rzeczy jak ładna gra.

A moim zdaniem hasło na najbliższy sezon powinno być takie: "gramy krakowską piłkę!".
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..