Sorry od Maków wolę piłkarzy typu Jović, Barrientos czy Guerrier, to mimo wszystko trochę inna półka.
Ew. tego grającego Maka na zmiennika (ja nie ogarniam który jest który

)
To raczej by nie było wielkie wzmocnienie. Nie wiem czy jest dużo lepszy od Zająca?