WISŁAZWE napisał(a):

Słucham?
Frekwencja była wyższa?
Jakieś przykłady?
Bo w zeszłym roku o tej porze to był protest kolego i frekwencja była następująca (runda finałowa)
- Pogoń Szczecin 4198
- Górnik Zabrze 5371
- Zawisza Bydgoszcz 4936
I runda finałowa teraz:
- Górnik Zabrze 8724
- Pogoń Szczecin 8445
- Śląsk Wrocław 11221
|
Sorry, rzeczywiście zapomniałem że od marca był 2014 był bojkot
Mecze w trakcie bojkotu nie są miarodajne. Ale przed bojkotem?
2014/15:
31 289 - z legią
14 242 - ze Śląskiem
9083 - z Pogonią
23 307 - z Cracovią
12 304 - z Górnikiem
10 079 - z Koroną
2013/14:
32 458 - Legią
15 195 - ze Śląskiem
10 854 - z Pogonią
28 476 - z Cracovią
12 499 - z Koroną
Ze stadionu z różnych przyczyn ubuło ok 1000 - 2000 kibiców czyli ok 10-15%