Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9669
Stary 11.06.2015, 22:24
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Słucham?
Frekwencja była wyższa?

Jakieś przykłady?
Bo w zeszłym roku o tej porze to był protest kolego i frekwencja była następująca (runda finałowa)

- Pogoń Szczecin 4198
- Górnik Zabrze 5371
- Zawisza Bydgoszcz 4936

I runda finałowa teraz:

- Górnik Zabrze 8724
- Pogoń Szczecin 8445
- Śląsk Wrocław 11221
Sorry, rzeczywiście zapomniałem że od marca był 2014 był bojkot

Mecze w trakcie bojkotu nie są miarodajne. Ale przed bojkotem?
2014/15:
31 289 - z legią
14 242 - ze Śląskiem
9083 - z Pogonią
23 307 - z Cracovią
12 304 - z Górnikiem
10 079 - z Koroną

2013/14:
32 458 - Legią
15 195 - ze Śląskiem
10 854 - z Pogonią
28 476 - z Cracovią
12 499 - z Koroną

Ze stadionu z różnych przyczyn ubuło ok 1000 - 2000 kibiców czyli ok 10-15%
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 11.06.2015 o godz. 22:46.
Odpowiedz cytując