Temat
:
Podsumowanie sezonu 2014/15 w wykonaniu Wisły Kraków.
Wyświetl pojedynczy post
Kanonierka
Junior Member
Od: 08.2013
Offline
#
31
11.06.2015, 22:19
Najlepszy mecz: Górnik Zabrze 0:5 Wisła Kraków
Najgorszy mecz: Jagiellonia Białystok 2:1 Wisła Kraków
Plus sezonu: wyrzucenie J. Bednarza i F. Smudy z klubu
Minus sezonu: Frajerstwo w 30 kolejce i problemy finansowe
Kanonierka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kanonierka
Znajdź inne posty napisane przez Kanonierka