Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
3120c
Member
Od: 06.2012
Offline
#
9667
11.06.2015, 21:08
crazykaro
napisał(a):
Niech frekwencja będzie odpowiedzią na Twoje pytania. Rok temu graliśmy podobnie a frekwencja i tak była wyższa.
łżesz, nie po raz pierwszy zresztą
Łysa głowa, mały wacek, to nasz prezes - Bednarz Jacek
3120c
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 3120c
Znajdź inne posty napisane przez 3120c