Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9663
Stary 11.06.2015, 20:16
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Po artykule na Interii czekam kiedy Gaszyński wyleci bo Boss nie lubi gdy wyciąga się go na światło dzienne.
Były artykuły że Gaszyński jest be więc poszedł kontrolowany przeciek jak jest naprawdę.

Widać wyraźnie że trwa walka podjazdowa o wpływy i o kierunek w jaki ma iść Wisła.

Ludziom z starego zarządu bardzo nie podoba się to co robi Gaszyński i że jest z poza układu.
E tam skorumpowany Łukasz G nie wyleciał i to i prezes nie poleci
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując