KOMINEK napisał(a):

Po artykule na Interii czekam kiedy Gaszyński wyleci bo Boss nie lubi gdy wyciąga się go na światło dzienne.
Były artykuły że Gaszyński jest be więc poszedł kontrolowany przeciek jak jest naprawdę.
Widać wyraźnie że trwa walka podjazdowa o wpływy i o kierunek w jaki ma iść Wisła.
Ludziom z starego zarządu bardzo nie podoba się to co robi Gaszyński i że jest z poza układu.
|
E tam skorumpowany Łukasz G nie wyleciał i to i prezes nie poleci