Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9662
Stary 11.06.2015, 20:03
Po artykule na Interii czekam kiedy Gaszyński wyleci bo Boss nie lubi gdy wyciąga się go na światło dzienne.
Były artykuły że Gaszyński jest be więc poszedł kontrolowany przeciek jak jest naprawdę.

Widać wyraźnie że trwa walka podjazdowa o wpływy i o kierunek w jaki ma iść Wisła.

Ludziom z starego zarządu bardzo nie podoba się to co robi Gaszyński i że jest z poza układu.
Odpowiedz cytując