Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1374
Stary 11.06.2015, 19:49
Ciekawy artykuł i ciekawy cytat

Cytat:
Obecny wiceprezes PZPN-u Marek Koźmiński, w czasach gdy był menedżerem i właścicielem Górnika Zabrze, podkreślał:

- Za pracę w Wiśle krytykuje się wszystkich: piłkarzy, trenerów, prezesów, Zdziska Kapkę, a adresat wszystkich pretensji jest tylko jeden: Bogusław Cupiał. To on wszystko układa i za wszystko odpowiada.

W artykule jest także mowa że obiecany zastrzyk finansowy z Telefoniki nie nastąpił, nie było przelewu.

http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...go,nId,1833699
Odpowiedz cytując