|
Senior Member
Offline
|
#9661

11.06.2015, 19:48
|
Ciekawy artykuł i ciekawy cytat
Cytat:
Obecny wiceprezes PZPN-u Marek Koźmiński, w czasach gdy był menedżerem i właścicielem Górnika Zabrze, podkreślał:
- Za pracę w Wiśle krytykuje się wszystkich: piłkarzy, trenerów, prezesów, Zdziska Kapkę, a adresat wszystkich pretensji jest tylko jeden: Bogusław Cupiał. To on wszystko układa i za wszystko odpowiada.
|
http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...go,nId,1833699
|
|