Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#506
Stary 11.06.2015, 18:57
mgła napisał(a):Wyświetl post
Szacunek dla Kazka, ale to nie jest trener i tak wyleci , ale oby nie z Wisła do 1 ligi.,.
Siła argumentów przeważyła, przekonałeś mnie.