Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 11.06.2015, 17:36
libero napisał(a):Wyświetl post
http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...go,nId,1833699

Chciałbym żeby znalazła się osoba, która zapytałaby w końcu naszego Bossa co on tak naprawdę zamierza.
Juz dawno nie bylo tak przemyslanego artykulu o problemach w Wisle w przeciwienstwie do tych glupot ktore sie ostatnio pojawialy
Odpowiedz cytując