Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#500
Stary 11.06.2015, 11:27
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Zabawne jest to wasze plucie po 'pyrach'

Przypominam: Głowacki - Lech, Żurawski - Lech, Skorża - Amica. Stilić..
żeby już nie przypominać obieżyświata Franza.S

I wtedy było w porządku szkoda słów..

Biorąc pod uwagę nowego trenera trzeba patrzeć na jego umiejęstności, ambicje, charyzmę.

I nieważne tu, skąd jest i kogo trenował. Jeśli FAKTYCZNIE istnieje opcja Rumak, jestem jak najbardziej na tak. Na pewno była by lepsza zmiana niż na Ojrzyńskiego.

p.s: tak nawiasem, skąd ta zmasowana obrona Moskala ? Czym się broni nasz trener poza tym, że jest Wislakiem
No jeszcze był Mirek Szymkowiak wychowanek Olimpii Poznań.Co do Rumaka, to porażka z rybakami z Islandii a rok wcześniej z Żalgirisem czy AIK-iem Sztokholm przekreśla go jako kandydata na dobrego trenera. KAZIK MUSI ZOSTAĆ.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 11.06.2015 o godz. 11:45.