Wyświetl pojedynczy post
Padre1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32096
Stary 11.06.2015, 11:26
jaroo mimo że z punktu widzenia PiSu jest to najrozsądniejsze wyjście nie zrobią tego. Dlaczego? A dlatego że poczuli wiatr w żaglach po wyborach na stanowisko prezydenta. Pytanie czy w porę zdążą zauważyć że realna konkurencja w wyborach parlamentarnych jest zdecydowanie większa i nie ma drugiej tury w której trzeba wybrać Dude czy chodząca kompromitacje Komorowskiego.
Ostatnio edytowane przez Padre1906 : 11.06.2015 o godz. 11:28.
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!