Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#498
Stary 11.06.2015, 10:57
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
1. Nawet najlepszy polski trener Maciej Skorża zaliczył kilka spektakularnych wtop.
2. Mimo wszystko to byli trochę inni piłkarze.
3. Zastanowiłeś się nad tym co napisałeś? Rumak wykonał w Zawiszy kawał dobrej roboty. Zobacz gdzie była Zawisza w momencie gdy go obejmował. To cud, że stworzył taki zespół z takiego szrotu.
4. Jestem za pozostawieniem Moskala na stanowisku trenera przynajmniej przez następną rundę.
Ten kawał dobrej roboty skończył się zjazdem niżej. I to nie dlatego że się umówili na spuszczenie Zawiszy.
Porównaj kadry Zawiszy z lata ubiegłego roku i z wiosny tego roku
Nie stać nas na większość kopaczy z Zawiszy. W kwestii szrotu: Mica, Micael, Alvarinho, Majewskij,
uważasz ich za szrot?

ps. co do jeżdżenia po pyrach...
Kiedyś miałem do nich coś w rodzaju sentymentu (Okoński, Miłoszewicz, Mowlik ojciec) obecnie...cóż
nie ma co pisać ani się tłumaczyć ze swojej niechęci. I nie wynika to tylko z tzw. triady...
tak jak nie przepadam za Śląskiem i zwłaszcza Lechią, lubię Jagę..
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek