Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17402
Stary 11.06.2015, 10:48
WhiteDoctor napisał(a):Wyświetl post
u nas nie ma skautów, u nas są................... co wolą sobie jeździć po Portugaliach i tym podobnych na wakacje
Może trochę szacunku? A na zakazanym forum masz wywiad z naszym byłym skautem, przeczytaj sobie.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 11.06.2015 o godz. 11:28.
Odpowiedz cytując