Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9655
Stary 11.06.2015, 09:29
robert777 napisał(a):Wyświetl post
ja bym pieniędzy z Telefoniki nie dodawał do przychodów skoro to jest pożyczka
Ty moze nie, ale NSa już to zrobił w uchwale z 16 października 2006 r., sygn. akt II FPS 1/06: "Bezpłatne korzystanie z cudzego kapitału przez osobę prawną jest przychodem, który podlega opodatkowaniu".
Idą drakońskie oszczedności i to sie odbije na grze. Stawiam na walkę o utrzymanie i 10 miejsce na koniec.
Odpowiedz cytując