Ajax napisał(a):

Nie jestem fanem talentu trenerskiego Moskala. Ale na litość boską bo co zamieniać go na innego trenera?
Co taki Tarasiewicz da więcej. IMHO zarząd sonduje sprowadzenie Rumaka, już raz pokazał, że z gówna bata ukręci. Ale w ekstraklasie trzeba dać spokój chłopowi. Bo zmiana nić dobrego nie przyniesie na dłuższą metę.
|
Rumak pokazał:
1. jak odpaść z pucharów z gównianymi drużynami
2. jak nie zdobyć MP mając piłkarzy którymi Skorża osiąga to co chciał leszek od 5 lat w pół roku
3. jak spaść z ligi z Zawiszą mimo że mieli od groma sytuacji żeby się uratować
Rumak? w Wiśle?
ten pyrzasty najemnik
nigdy w życiu