|
Gratulowac za co ? I komu? Amice przestancie rozwalac mi system panowie...
Cały wroniecki stadion krzyczy ze Sąsiadka (chce)rządzi w Krakowie a ja mam im gratulowac No way !!!
Ostatnio edytowane przez radek2323 : 10.06.2015 o godz. 23:02.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|