Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1098
Stary 10.06.2015, 22:00
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie, jak widzisz Wiślacy (niektórzy) będą ściskać kciuki, wiesz punkty do rankingu krajowego itp
Nie chodzi o ściskanie kciuków, a o pogratulowanie najlepszej ekipie całego sezonu. Oczywiście, że nie jestem wcale zadowolony z ich sukcesu, szczęścia im też w losowaniach nie życzę, ale jednocześnie nie mam jebanego bólu dupy jak wielu z Was.
Odpowiedz cytując