Kocur napisał(a):

Spokojnie, jak widzisz Wiślacy (niektórzy) będą ściskać kciuki, wiesz punkty do rankingu krajowego itp
|
Nie chodzi o ściskanie kciuków, a o pogratulowanie najlepszej ekipie całego sezonu. Oczywiście, że nie jestem wcale zadowolony z ich sukcesu, szczęścia im też w losowaniach nie życzę, ale jednocześnie nie mam jebanego bólu dupy jak wielu z Was.