Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9651
Stary 10.06.2015, 21:49
Pytanie zasadnicze jest takie. Ile za sezon 2011/2012 wypracowała Wisła kasy za puchary i ile z tego dostał Madziara "dzięki współpracy" z Kapką swego czasu? To ,że Wisła jest teraz w ciemnej dupie leży w, nazwijmy to eufemistycznie, w błędach z przeszłości? Tutaj sezon 2011/2012 i jego rozstrzygnięcia są kluczowe. Biorąc pod uwagę polskie realia gospodarcze i finansowe to dług jaki ma Wisła wobec Tele-Foniki to jest nie do spłacenia. Prędzej Wisła upadnie niż odda wszystko co do grosza. A lawina będzie się piętrzyć geometrycznie, bo klub jest nadal zarządzany po amatorsku i bez konsekwencji. Co więcej większość kibiców nawet nie rozumie jak beznadziejna i patowa przyszłość się kroi. Wraca stare. A Cupiał wygląda na gościa o mentalności nomenklaturowej czyli jeżeli kiedykolwiek Wisła się od niego odseparuje czy on od niej to Biała Gwiazda będzie musiała być w stanie gorszym niż w momencie kiedy ją przejął. Proste.
Odpowiedz cytując