Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70278
Stary 10.06.2015, 21:18
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Ale czym się tutaj podniecać? Gościem, który z rzadka ruszał się z ławki?
Mógłbym przytoczyć szereg argumentów, żeby cię przekonać, że jest się czym podniecać, ale na początek polecam kompilacje zagrań Michała z okresu gry w Wiśle.

A, co mi tam : kolejne:

1. Wyrwa w środku pola (brak konkretnego, technicznego grajka)
2. Brak kasy na kogokolwiek innego gwarantującego ten poziom
3. Stilić grał jeszcze mniej niż Chrapek zanim tu przyszedł
Odpowiedz cytując