siemstein napisał(a):

|
Ale czym się tutaj podniecać? Gościem, który z rzadka ruszał się z ławki?
|
Mógłbym przytoczyć szereg argumentów, żeby cię przekonać, że jest się czym podniecać, ale na początek polecam kompilacje zagrań Michała z okresu gry w Wiśle.
A, co mi tam : kolejne:
1. Wyrwa w środku pola (brak konkretnego, technicznego grajka)
2. Brak kasy na kogokolwiek innego gwarantującego ten poziom
3. Stilić grał jeszcze mniej niż Chrapek zanim tu przyszedł