hubert.fan napisał(a):

Nie samym, ale opinie na forum są pisane przez kibiców którzy interesują się klubem i pokrywają się ze zdaniem większości.
Natomiast to co powie jakiś Janusz który oglądnie sobie czasami bramki w skrócie TV a na stadionie był 2-3 lata temu mnie nie interesuje ...
|
Naprawdę wali mnie to kim jest większość. Nikt nie będzie mi wyznaczać komu wypada, a komu nie wypada gratulowac. Taka rola przegranego, żeby uscisnac reke wygranego - zwłaszcza jeśli ocenia się tylko względy sportowe. Relacje kibicowskie nie mają tutaj nic do rzeczy.