Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1090
Stary 10.06.2015, 15:12
Nie samym, ale opinie na forum są pisane przez kibiców którzy interesują się klubem i pokrywają się ze zdaniem większości.

Natomiast to co powie jakiś Janusz który oglądnie sobie czasami bramki w skrócie TV a na stadionie był 2-3 lata temu mnie nie interesuje ...
Odpowiedz cytując