Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1087
Stary 10.06.2015, 14:29
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Nam jakoś nikt nie gratulował z Poznania jak zdobywaliśmy Mistrzostwo Polski a życzyli nam jak najgorzej ...

Niektórzy użytkownicy powinni się zastanowić nad tym co piszą bo przynoszą wstyd temu forum.

Gratulować się debilom zachciało, nie wiem czego ...

Sąsiadce też pogratulowaliście ? W końcu to ich zgoda ?
Nie wiem w jakich Ty środowiskach się obracasz, ale jak my wygraliśmy mistrzostwo wiele ludzi z Poznania mi gratulowało. To jest normalne.
Odpowiedz cytując