hubert.fan napisał(a):

Nam jakoś nikt nie gratulował z Poznania jak zdobywaliśmy Mistrzostwo Polski a życzyli nam jak najgorzej ...
Niektórzy użytkownicy powinni się zastanowić nad tym co piszą bo przynoszą wstyd temu forum.
Gratulować się debilom zachciało, nie wiem czego ...
Sąsiadce też pogratulowaliście ? W końcu to ich zgoda ?
|
Nie wiem w jakich Ty środowiskach się obracasz, ale jak my wygraliśmy mistrzostwo wiele ludzi z Poznania mi gratulowało. To jest normalne.