Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9635
Stary 10.06.2015, 13:29
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Odniosłem takie samo wrażenie czytając ten tekst.
Klasyczna nagonka i news z "dupy".

Gaszyński ma za zadanie wyprowadzić spółkę na prostą, ale to bez cięć będzie niemożliwe.

Machor303 napisał(a):Wyświetl post
Zabrał Cupiał dzieciom zabawki i teraz dzieci płaczą... jak my teraz będziemy żyć bez zabawek ? trzeba się przyzwyczajać...
Jeżeli nie masz nic sensownego do napisania, to przynajmniej oszczędź nam tego typu żałosnych prowokacji.

raindog napisał(a):Wyświetl post
https://twitter.com/KrystianKRK/stat...63251866152960
Czyli ogólna nagonka na Wisłę raczej nie jest przypadkowa. Ktoś nie może się przy Gaszyńskim nachapać.
Czyli klasycznie - intrygi na dworze Cupiała.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.06.2015 o godz. 13:45.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując