Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9627
Stary 10.06.2015, 09:57
Kurz napisał(a):Wyświetl post
To akurat byłaby dobra wiadomość, bo znaczyłaby, że ktoś chce jeszcze coś ratować. A tak wygląda na to, że przed nami marazm i zniechęcenie...
Żeby tylko ci przypomnięc ostatni wyczyn Basałaja, który polegał na oparciu budżetu na grze w LM i sprowdzeniu ludzi po 350 tysiuęcy euro pensji... Tylko mi nie pisz, ze zabrakło 8 minut na Cyprze
Słynne Basałaj-spierdalaj skandowane przez trybuny nie wzięło sie z uwielbienia.
Odpowiedz cytując