Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70270
Stary 10.06.2015, 08:56
Lubie z takimi zawodnikami jak jakiś Babiarz to my do I ligi pójdziemy. Obecnie mamy 15 profesjonalnych piłkarzy nie licząc Witka, Kuczaka, Lucas i Barientosa bo nie wiadomo co z nim będzie. Czyli teoretycznie powinno być 3-4 nowych piłkarzy.
Odpowiedz cytując