Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9617
Stary 10.06.2015, 07:13
arti napisał(a):Wyświetl post
Każdy budżet opiera się na jakichś założeniach. G mówił w którymś wywiadzie,że ma być 4 miejsce i jakaś średnia widzów chyba 15t. było gorzej - jest dziura.
Nie. To, że tak mówił nie równa się temu, że tak było. W moim przekonaniu nie ma żadnej dziury, to wymysł mediów na podstawie rozumowania takiego jak Twoje. Gość ma tyle doświadczenia, że nie widzę szans, by nie oparł budżetu o układ brak pucharów-brak sponsora-frekw.5tys. Zwyczajnie nie mógł tego powiedzieć, bo miałoby to fatalny wpływ na zawodników, poszukiwania sponsora czy frekwencję.
Ostatnio edytowane przez filemon : 10.06.2015 o godz. 07:29.
Odpowiedz cytując