arti napisał(a):

|
Każdy budżet opiera się na jakichś założeniach. G mówił w którymś wywiadzie,że ma być 4 miejsce i jakaś średnia widzów chyba 15t. było gorzej - jest dziura.
|
Nie. To, że tak mówił nie równa się temu, że tak było. W moim przekonaniu nie ma żadnej dziury, to wymysł mediów na podstawie rozumowania takiego jak Twoje. Gość ma tyle doświadczenia, że nie widzę szans, by nie oparł budżetu o układ brak pucharów-brak sponsora-frekw.5tys. Zwyczajnie nie mógł tego powiedzieć, bo miałoby to fatalny wpływ na zawodników, poszukiwania sponsora czy frekwencję.