Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9615
Stary 09.06.2015, 23:32
Gero napisał(a):Wyświetl post
^^up
A może nam trzeba do 3 ligi... Żeby uzdrowić sytuację w klubie. Nie takie tuzy (vide Juventus) miały degradację a wracały mocniejsze.
Jakieś dwa lata temu ja i kilka osób pisały podobnie.

Najlepiej byłoby tego uniknąć, ale jest to niestety realny scenariusz.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując