Gero napisał(a):

^^up
A może nam trzeba do 3 ligi... Żeby uzdrowić sytuację w klubie. Nie takie tuzy (vide Juventus) miały degradację a wracały mocniejsze.
|
Jakieś dwa lata temu ja i kilka osób pisały podobnie.
Najlepiej byłoby tego uniknąć, ale jest to niestety realny scenariusz.