Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9614
Stary 09.06.2015, 23:29
Budżet jako taki wynosi coś w okolicach 25-30 baniek ,jego część jest przeznaczona na płace, potem są wydatki organizacyjne i jak coś zostanie to może nawet spłata długów. Taki Lech ma ok. 40 baniek a Legia 100, więc jak widać tu się to nie przekłada bezpośrednio. Nie zmienia to faktu że mamy duże koszta i nie możemy sobie pozwolić na wydatki jakiekolwiek bo wszelakie nadwyżki (o ile takowe w ogóle istnieją) idą na spłatę długów. Gdyby nie one to mielibyśmy budżet użyteczny na poziomie mniej-więcej Jagielloni, o której mówi się że ma ok. 25mln rocznie.

Oczywiście mogę się mylić, bo większość kwot jest z jakichś artykułów itp, nic pewnego, ale myślę, że skalę oddaje to dobrze.
Odpowiedz cytując