Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9613
Stary 09.06.2015, 23:16
Cholera, strasznie ciężko się z tym wszystkim pogodzić. Przez te 4 lata miałem nadzieję, że może faktycznie to tylko stan przejściowy, ale trwa on zdecydowanie za długo. Naprawdę, wolę już upadłość i start od 0 (przykład Pogoni i Lechii pokazuje, że się da). Im dłużej trwamy w tej stagnacji, tym bardziej "widzewiejemy". Tak w ogóle, wiadomo ile teraz po uszczupleniu ma wynosić budżet Wisły i jak on się prezentuje względem innych klubów z eklasy? Chętnie bym się dowiedział jakie "tuzy" polskiego futbolu mają teraz lepszą kondycję finansową od nas...
Odpowiedz cytując