|
Ja też uważam że Dudka to nie jest nasz priorytet. Zwłaszcza jak się gra 3-4 dobre mecze w sezonie. Wolałbym takiego Babiarza czy innego który chce się wybić.
Ktoś zapyta po co zatem Dudka Amice? Do poszerzenia kadry. Mają teraz jednego Trałke typowego defensywnego pomocnika. Dudka będzie tam po to żeby własnie w tych kilku meczach zabłysnął. To akurat potrafi - kilka dobrych meczy w sezonie. Zarabiał też pewnie nie będzie wielkich kokosów jak na możliwości Wronczan.
My szukajmy takich którzy marzą żeby dopiero coś osiągnąć i zarobić.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|