Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70265
Stary 09.06.2015, 19:38
Co do napastnika to zostaje pocieszyć się, że połowa drużyn z top 8 nie miało prawdziwego snajpera - Lech, Lechia, Górnik, my, Legia w sumie też. Więc może to nie jest kluczowa pozycja a potrzeba tylko ogarniętych skrzydłowych i pomoc?
Odpowiedz cytując