Ujawnienie akt z afery podsłuchowej sprawia, że Stonoga jest teraz na pierwszym planie – mówi nam Dorota Kania. –
Nie jest wykluczone, że cała akcja służy wykreowaniu Zbigniewa Stonogi na lidera ruchu „oburzonych” – dodaje. Według dziennikarki
chodzi o osłabienie Prawa i Sprawiedliwości oraz Ruchu Pawła Kukiza przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi.
Z kolei dr Jerzy Targalski uważa, że Zbigniew Stonoga jest „
narzędziem służb”. –
Według mnie, stoi za nim wywiad cywilny – mówi portalowi niezalezna.pl. –
Nazwiska osób, które są opublikowane w tych materiałach, a także te, których tam nie ma, jednoznacznie wskazują na to, że ekipa Tuska zostanie kozłem ofiarnym. Problem polega na tym, czy Schetynie uda się odegrać rolę Gomułki i czy PiS oraz społeczeństwo się na to nabiorą. Ekipa Tuska i Komorowskiego odegra rolę Bieruta – tłumaczy Targalski.
Jego zdaniem, efektem ujawnienia przez Stonogę akt śledztwa ws. afery podsłuchowej będzie „
zaostrzenie walki między wywiadem cywilnym, a wojskówką”.
http://niezalezna.pl/67854-stonoga-n...arlamentarnymi
Nie wiem co o tym sądzić
Gość robi dobrą robotę, ale już wczoraj u niego powinna być ABW i zabezpieczać komputery a tu cisza ...
W innym przypadku siedziałby już w areszcie, chyba, że ma mocne plecy i komuś na tym zależy żeby to pokazać tylko po co ?