Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
gwk123
Banita
Od: 03.2014
Offline
#
3585
09.06.2015, 18:49. Wisła Kraków. Po staremu, czyli źle
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...-zle,id,t.html
gwk123
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez gwk123