Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
gaudi10
Member
Od: 05.2011
Offline
#
9595
09.06.2015, 18:22
szprotson - nie ukrywam że mnie wkurzyłeś bo póki co wszystko i wszystkich krytykujesz...
Z niecierpliwością czekam na Twoje sugestie...
gaudi10
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gaudi10
Znajdź inne posty napisane przez gaudi10