Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
gaudi10
Member
Od: 05.2011
Offline
#
17384
09.06.2015, 18:05
Źle napisałem bo 30 tys to nie jest koszt testów więc tak drogo testowanie raczej nie kosztuje.
W razie pomyślnych testów dać macierzystemu klubowi 10 % od następnego transferu i wszyscy zadowoleni.
gaudi10
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gaudi10
Znajdź inne posty napisane przez gaudi10