Narzekacie na brak kontrktow dla Dudki i Stilicia a tak naprawde mi ich nie szkoda. Młodzi zagrali bez nich z Jagiellonia i dobrze sobie radzili. Przeciez jak Smuda ostatnio wracal do Wisly to tez brakowało zawodników i jakos młodzi sobie dobrze poradzili a kilku sie wybilo. Wisla teraz powinna stawiać na połączenie młodości z doswiadczeniem do czasu wyjścia z dlugow byle sie utrzymać w ekstraklasie i snuć plany na nastepna dekadę.
A wracają do Stilicia to w Wiśle na pewno biedy nie klepal a trzeba pamiętać ze wrócił do Polski z zagranicy z podkulonym ogonem i odbil sie dzięki Wiśle od dna. A to ze nie przyjął oferty Wisly oznacza ze miał juz inne i to wyższe a poza tym po co komu zawodnik który nie potrafi kilkukrotnie strzelić do pustej bramki
