wolfy napisał(a):

Ile dobrych meczy zagrał u nas Dudka? Ile zawalił? Ile ma lat?
To są pytania na które musisz sobie odpowiedzieć, zanim zaczniesz kpić z decyzji klubu.
A na koniec pytanie najważniejsze: czy potrzebny nam zawodnik, który będzie robił burdel w szatni i wokół klubu jak nie dostanie pieniędzy na czas? Bo nie łudziłbym się, że w najbliższym czasie zaczniemy regularnie płacić.
Wszystko zależy od niego i Norymbergi. My możemy go co najwyżej wypożyczyć.
|
Ale ja wiem ze Dudka jako pierwszy wylamal się z tym brakiem pieniędzy...
I ja wcale za nim wielce nie placze tylko chciałem zebsymy zaobserwowali pewien paradoks...